Armadillo Kitap Ekibi

Umut Karadaş

KURUCU, YÖNETİCİ VE YAZAR

Armadillo Kitap ekibinin fikir babası ve kurucu üyesi. Ege Üniversitesi'nde Tarih bölümünde yüksek lisans yapıyor. Avrupa tarihi, felsefesi ve edebiyatı ile ilgilenip bu alanda yazılar kaleme alıyor.

Ceylan Bulut

KURUCU ve YÖNETİCİ

Armadillo Kitap ekibin kurucu üyesi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Hemşirelik yapıyor ve aynı alanda yüksek lisansını sürdürüyor.

Sultan Turan

KURUCU ve YAZAR

Armadillo Kitap ekibinin kurucu üyesi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire ve aynı üniversitede İç Hastalıkları alanında yüksek lisans yapıyor. Edebiyat alanında yazılar kaleme alıyor.

Bedirhan İrvasa

KURUCU, YÖNETİCİ ve SİSTEM OPERASYONLARI

Armadillo Kitap ekibinin kurucu üyesi. Ege Üniversitesi Elektrik Elektronik mezunu. Sitenin alt yapısı ve teknik detayları ile ilgileniyor.

Tarkan Umar

YAZAR VE EDİTÖR

Armadillo Kitap ekibinde yazar ve editör. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde Diş Hekimliği okuyor. Genelde kitap yorumu olmakla beraber, tarih alanında yazılar yazmayı seviyor.

Dilara Yılmaz

YAZAR ve GRAFİK TASARIMCI

Armadillo Kitap ekibinde yazar ve grafik tasarım işlerinden sorumlu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde Felsefe okuyor. Sanata ilgili, film yorumlamayı ve gizemli olaylar hakkında yazılar yazmayı seviyor.

Neslihan Şeddeli

YAZAR

Armadillo Kitap ekibinde yazar. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu. Edebiyat, psikoloji ve film incelemeleri üzerine yazılar kaleme alıyor. Ayrıca biyografi, tarihi olaylar ve mitoloji gibi konularına da ilgili. Kendi çapında yazma çalışmaları yapıyor.

Enes Öndeş

YAZAR

Kırıkkale Üniversitesi'nde Okul Öncesi Öğretmenliği okuyor. Edebiyat, yabancı dizi ve film gibi alanlarla ilgilenip bu alanlara yönelik metinler kaleme alıyor.

Bilge Akman

YAZAR

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı lisans öğrencisiyim. Pozitif bilimlerle ve edebiyatla ilgiliyim.

Zeynep Can

YAZAR

Hacettepe Üniversitesinde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Anadolu Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler okuyorum. Batı edebiyatı ve sinemasına aşığım. Kendi kendime kısa hikaye yazma denemeleri yapıyorum.